Kategorie

Avaira Toric 3szt.

Producent: CooperVision
Dostępność:
do 10 dni
  • Moc sferyczna:
  • Moc cylindryczna:
  • Oś:
szt.
Cena netto: 64,81 zł 70,00 zł
Soczewki kontaktowe z rodziny Avaira wykonane są z naturalnie zwilżalnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Swoje wyjątkowe własności soczewki Avaira zawdzięczają unikalnej technologii Aquaform Comfort Science™ firmy CooperVision. Dzięki temu materiał, z którego wykonane są soczewki Avaira, wiąże i utrzymuje wodę na powierzchni soczewki tak, że pozostaje ona nawilżona, a tym samym komfortowa przez cały dzień.

Soczewki kontaktowe toryczne Avaira toric firmy CooperVision należą do rodziny produktów silikonowo-hydrożelowych. Jeśli masz astygmatyzm, to teraz dzięki naszej unikalnej technologii Aquaform® Comfort Science™ masz możliwość noszenia soczewek wykonanych z materiału, który zapewnia naturalne nawilżenie i wysoką transmisję tlenu. Unikalny materiał soczewek Avaira toric wiąże wodę na powierzchni soczewki zapewniając Ci wygodne w noszeniu soczewki przez cały dzień. Soczewki kontaktowe dla astygmatyków Avaira toric zaprojektowane zostały z myślą o zapewnieniu stabilnego widzenia i niezawodności dopasowania po każdym założeniu, w mgnieniu oka pomagając Ci widzieć wyraźniej. Ponadto soczewki Avaira toric mają filtr UV.

Parametry soczewek:

Dostępna średnica: 14,5

Dostępny promień krzywizny: 8,5

Soczewki dwutygodniowe, toryczne, silikonowo-hydrożelowe, opakowanie 3 sztuki.

Uwaga! Część soczewek występuje tylko jako soczewki recepturowe, czas dostawy może wydłużyć się do 14 dni.  Prosimy o dodatkowy kontakt przez e-mail.