Kategorie

Proclear 1 day

Producent: CooperVision
Dostępność:
5-7 dni
  • Moc soczewek:
szt.
Cena netto: 54,63 zł 59,00 zł

Jeśli nosisz jednodniowe soczewki kontaktowe wiesz, jak jest to wygodne. Jednodniowy tryb wymiany stanowi również najzdrowszą opcję noszenia soczewek kontaktowych - codziennie zakłada się nową, czystą parę. Możesz jednak nie zdawać sobie sprawy, że jednodniowe soczewki Proclear 1 day mają jeszcze dodatkową zaletę - zapewniają niezwykły komfort noszenia przez cały dzień.

Wszystko dzięki metodzie produkcji - PC Technology™. PC jest skrótem od "Phosphorylcholine" (fosforylocholina), która zawiera wodolubne molekuły, biokompatybilne z organizmem. Dzięki PC Technology™ szkła soczewki kontaktowe jednodniowe Proclear 1 day wiążą wodę oraz zmniejszają wysychanie soczewek. PC Technology™ sprawia także, że materiał z którego wykonana jest soczewka wiąże również wodę na powierzchni tworząc barierę ochronną, która utrzymuje soczewkę w czystości i zapewnia wyraźny obraz. Wszystko to oznacza, że Proclear 1 day pozostaje nawodniona i wygodna w noszeniu przez cały dzień.

Soczewki całodobowe Proclear 1 day są jedynymi jednodniowymi soczewkami kontaktowymi, odnośnie których FDA (Food and Drug Administration - Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zaakceptowała następujące stwierdzenie: "Mogą poprawić komfort u użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek".

Soczewki jednodniowe hydrożelowe opakowanie 30 sztuk.

Dostępna średnica: 14,2

Dostępny promień krzywizny: 8,7