Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary Tous

( ilość produktów: 2 )

Tous to hiszpańska firma zajmująca się tworzeniem biżuterii, dodatków, galanterii, perfumów oraz okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych. Wszystko to, co wydaje się gustowne, eleganckie, a jednocześnie stanowi nierozłączny dodatek kobiecej stylizacji. To właśnie te elementy, te szczegóły, nadają odpowiedni ton i charakter.

Okulary Tous - historia marki

Twórcami i jednoczesnymi założycielami światowej elegancji jaką oferuje marka Tous, było małżeństwo prowadzące skromny zakład zegarmistrzowski, znajdujący się nieopodal Barcelony. Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa, to właśnie o nich mowa, z biegiem czasu przekształcili swój rodzinny zakład w sklep z biżuterią. Każdego dnia nie zbaczając z obranego życiowo kursu, współtworzyli i kreowali z najwyższą starannością elementy, które stały się ich znakiem rozpoznawczym. Ich potomek, Salvador Tous poślubił Rosę Oriol i tym razem to Oni nadali bieg i wyznaczyli kierunek w dalszym rozwoju rodzinnego biznesu. Dzięki nowemu spojrzeniu i odważnym pomysłom, młode małżeństwo przekształciło rodzinną firmę w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Ich głównym celem było danie ludziom poczucia delikatności przy jednoczesnym powrocie do miłych wspomnień z dzieciństwa.

Znakiem rozpoznawczym marki jest miś. Dlaczego? Powód jest prozaiczny. Ta niepozorna maskotka, kojarzy się z miłymi i ciepłymi wspomnieniami. Na złączeniu tych uczuć i wspomnień z marką zależało jej twórcom. Jak sama Rosa Tous wspomina: W czasie jednej z moich podróży zobaczyłam misia w oknie wystawowym i pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć biżuterię w jego kształcie. Wszystkim kojarzy się on z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa. Taka biżuteria byłaby zabawna, magiczna i całkiem elegancka. Biżuteria związana jest z najważniejszymi chwilami życia każdego z nas.
To jeden z nielicznych rozpoznawalnych znaków firmowych, kojarzący się ludziom nie tylko z prestiżową marką ale także z czymś... miłym, magicznym i delikatnym. Okulary Tous to lekkie materiały i nietuzinkowe, ale zarazem delikatne kolory. Oprawki Tous subtelnie podkreślą kobiecą urodę. Każdy zausznik okularów Tous posiada magicznego misia.

Okulary Tous przeciwsłoneczne i korekcyjne

Kształt oprawy
Kolor oprawy
Szerokość mostka
Szerokość szkła
Długość zausznika
Zawiasy elastyczne
pixelpixelpixel