Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy płynów do czyszczenia soczewek

( ilość produktów: 11 )
Producent
Marka
+ Rozwiń- Ukryj
Pojemność
+ Rozwiń- Ukryj
Cena

W sklepie internetowym Twojesoczewki.pl znajdziesz różnego rodzaju środki do czyszczenia soczewek kontaktowych. Odpowiednia higiena przy stosowaniu soczewek jest bowiem bardzo ważna. Powinny mieć ją na uwadze w szczególności osoby, noszące soczewki kontaktowe o przedłużonym czasie użytkowania, a zatem miesięczne lub dwutygodniowe.

Promocyjne zestawy do czyszczenia soczewek

Oferujemy wszystko to, co pozwoli Ci utrzymać Twoje soczewki w dobrym stanie. Proponujemy między innymi takie akcesoria do soczewek, jak płyn do soczewek kontaktowych. To wielofunkcyjny produkt, który ma działanie nie tylko dezynfekujące, ale i pielęgnujące. W naszym sklepie internetowym Twojesoczewki.pl kupisz zarówno pojedyncze płyny, jak i całe zestawy niezbędnych akcesoriów. Oferujemy też wygodne dwupaki, dzięki którym będziesz mógł korzystać z płynu przez dłuższy czas. Środki do czyszczenia soczewek kontaktowych, dostępne w naszym sklepie internetowym zostały starannie wyselekcjonowane. Stawiamy wyłącznie na solidnych i sprawdzonych producentów akcesoriów do soczewek. Zapraszamy do zakupu.

Zestawy promocyjne płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych są doskonałą propozycją dla każdego użytkownika ?kontaktów?, a szczególnie dla osób które stosują soczewki o wydłużonym trybie noszenia, który wiąże się z zachowaniem szczególnej higieny. Na rynku obecnie jest bardzo duży wybór płynów do pielęgnacji, w ofercie sklepu Twoje soczewki pl dostępne są produkty popularnych i zaufanych producentów AlconBausch+LombCooperVisionMenicon w bardzo atrakcyjnych cenach. Zestawy płynów do pielęgnacji zainteresują na pewno każdego kto lubi robić kompleksowe zakupy w niskiej cenie.

pixelpixelpixel