Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sportowe okulary przeciwsłoneczne Uvex

( ilość produktów: 7 )

UVEX to jeden z wiodących producentów akcesoriów sportowych na świecie. W jego ofercie znajdziemy okulary dla profesjonalnych sportowców, jak i dla amatorów. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii okulary UVEX w pełni chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Wszystkie modele posiadają filtry odcinające 100% UVA, UVB i UVC (UV PROTECTION). Dodatkowo dzięki swoim anatomicznym kształtom chronią również przed promieniami odbitymi, które mogłyby dotrzeć do oka.

W okularach sportowych UVEX znajdziemy szereg innowacyjnych rozwiązań. To między innymi szkła fotochromowe VARIOMATIC, które w zależności od warunków atmosferycznych zmieniają stopień przyciemnienia (w bezchmurne i słoneczne dni będą miały mocne przyciemnienie ok. kat. 3, a w pochmurne dni rozjaśnią się niemal do zera).
Kolejną technologią ułatwiającą uprawianie sportów jest COLORVISION. Zastosowano w niej zestaw specjalnych filtrów, które optymalizują kontrast, zwiększają głębię kolorów oraz zapewniają doskonałą widoczność i lepsze wrażenia wizualne niezależnie od warunków. W praktyce pomagają np. dostrzec dziurę, zagłębienie, nierówny teren.

Wszystkie szkła UVEX wykonane są z polikarbonu- materiału, który wyróżnia się wysoką trwałością mechaniczną w bardzo dużym zakresie temperatur (do -40°C). Dodatkowo na zewnętrznych powierzchniach nałożono powłokę, która zwiększa odporność na zarysowania i uszkodzenia, zachowując jednocześnie najwyższą jakość obrazu. Polecamy, UVEX osiągnął  mistrzostwo w kategorii cena jakość!

Kolekcja
Kształt oprawy
Cena
pixelpixelpixel