Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

TwojeSoczewki.pl – Z nami zobaczysz wyraźniej!

TwojeSoczewki.pl to sklep internetowy prowadzący sprzedaż markowych soczewek kontaktowych, przeróżnych akcesoriów optycznych, oryginalnych okularów korekcyjnych oraz naszym zdaniem najmodniejszych okularów przeciwsłonecznych.

Fundamenty sklepu TwojeSoczewki.pl

Potrzeba wygody, oszczędności czasu podczas robienia zakupów oraz łatwego zdobywania fachowej wiedzy na temat soczewek kontaktowych, płynów do ich pielęgnacji i okularów są fundamentem na którym zbudowaliśmy Twojesoczewki.pl. Sklep internetowy powstał na początku 2004 roku w odpowiedzi na te właśnie potrzeby.

Właścicielem TwojeSoczewki.pl jest rodzinna firma Optyk Kierszniowski sp. z o.o. z Zielonej Góry prowadząca mikro sieć salonów optycznych na terenie województwa lubuskiego. Optyk Kierszniowski zajmuje się optyką okularową oraz kontaktologią od 1985 roku. Założycielem jest Tadeusz Kierszniowski, pasjonat optyki, inżynierii optycznej i procesów zachodzących w ludzkim oku. Pasją zaraził swoje dzieci. Od kilku lat firmę Optyk Kierszniowski i sklep internetowy TwojeSoczewki.pl prowadzi dwoje jego dzieci, córka Katarzyna oraz syn Jan. Obydwoje ukończyli studia inżynierskie na Politechnice Wrocławskiej oraz Optometrię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Fundamentem oraz rdzeniem firmy Optyk Kierszniowski są optometryści, eksperci w dziedzinie kontaktologii oraz optyki. Optometryści zatrudniani prze Optyk Kierszniowski Sp. z o.o. oraz TwojeSoczewki.pl należą do Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmową Optyk Kierszniowski.

Optometrysta Katarzyna Pydzik Optometrysta Jan Kierszniowski 

Jeśli zmiana, to wyłącznie na lepsze!

We wrześniu 2017 roku sklep TwojeSoczewki.pl rozpoczął proces gruntownych zmian obszarze logistyki, obsługi klienta, przyjazności obsługi strony www, tak by nasi Klienci mogli cieszyć się przyjaznym procesem zakupowym oraz co najważniejsze dobrym widzeniem. Nadal nieustannie rozwijamy naszą wiedzę i ofertę produktową. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów wzbogaciliśmy asortyment sklepu o najnowsze kolekcje topowych producentów okularów, jak Tom Ford, Tous, Cazal, Guess, Gigi Studios, Etnia BarcelonaGucci, Carolina HerreraRay-Ban i wiele innych.

Misja sklepu TwojeSoczewki.pl

Misją sklepu TwojeSoczewki.pl jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań dla ochrony i korekcji wzroku, a także ciągłe powiększanie oferty o oprawy i okulary przeciwsłoneczne z najnowszych kolekcji światowych marek. Naszym szczególnym atutem jest to, że gwarantujemy szybką wysyłkę wszystkich oferowanych okularów, jak również wybranych soczewek kontaktowych (wysyłka w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia). Oferujemy również 30 dni na zwrot zakupów bez podawania przyczyny!

Właściciel sklepu TwojeSoczewki.pl

Optyk Kierszniowski Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 10
65-066 Zielona Góra

KRS 0000232066
NIP 9291736198
REGON 080012357

Numer konta bankowego Alior Bank S. A. :
23 2490 0005 0000 4600 6624 9072
SWIFT: ALBPPPLPW

pixelpixelpixel